Блоги VDome.ua

Описание блога

Автор: Таня Пухальська
Таня Пухальська
Таня Пухальська пока не написал ничего о себе и своём блоге
Пользователя сейчас на сайте нет
Создано: Суббота, 27 Апреля 2013

План професійного саморозвитку

 Вчитель - фундаментальна цеглинка у становлені людини як соціально здатної особистості, яка керується моральними принципами суспільства. Тому вчитель повинен віддати належне не тільки своєму безперервному навчанню, а й Етичному кодексу педагога й професійній етиці.
  У ключові компоненти компетентності вчителя входять не тільки базові для навчання учнів положення, а й ті, які допомагають отримати належний результат: комунікативна, моральна, психологічна та соціальна компетентності. Атономізація на компетентність - вміння вчителя жити та діяти відповідно до моралі та традицій на даному етапі розвитку суспільства.
  Для реалізації даних компетентностей, я, як майбутній вчитель, повинна всебічно розвиватися і прагнути до єдності моралі та своїх вчинків. Невід'ємний етапом даного становлення є читання літератури, яка мимобіжно сприяє формуванню власного морального світогляду. На даному етапі моєю сходинкою є читання книги Пауло Куельо "Подобно реке". Книга складається з невеликих авторських розповідей про буденне життя. Паралельно описанню подій, історій, притч автор переносить здобутий досвід на абстрактні поняття, такі як: дружба, довіра, добро, любов до навколишнього, взаємодопомога, гармонія. Здавалося б, який зв'язок між велогонкою та життям, олівцем і вчинками, стрільбою з лука і наснагою? Зв'язок є, адже тільки аналізуючи щоденні речі та справи, ми маємо змогу розділити поняття добра і зла. Цей досвід - неоціненний і тому у майбутньому священним обов'язком вважаю передати його своїм учням.
Теги-метки: пока не существует

Об авторе(нажмите для просмотра информации об авторе сообщения)